HAKKIMIZDA

2017 yılından itibaren, alanında uzman mühendislerden oluşan, elektrik-elektronik ve çelik konstrüksiyon alanında profesyonel hizmet veren firmamız, ülkemizin yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesi ile güneş enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır..

“Temiz Bir Türkiye İçin Güneş Enerjisi” vizyonu ile çıktığımız bu yolda şirketimizin ismi ile örtüşen “ İşimiz Enerjimiz “ sloganımızı güncelleyerek, sektöre kattığımız yeniliklerle müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Yerli üretim Solar Güneş Panelleri ile, kendi kullanımınız doğrultusunda elektriğinizi üretebileceğiniz, fazla üretiminizi on-grid sistemlerimiz ile elektrik idarelerine satabileceğiniz, yüksek verimli paneller ile elektrik hattının olmadığı yerleşim yerlerindeki konut ve işyerlerinize daha uygun maliyetli elektrik ihtiyacınızı karşılayabilecek sistemler oluşturuyoruz.

Tamamen ya da şebeke destekli solar aydınlatma sistemlerimiz ile park, bahçe, konut, işyeri sahalarını aydınlatıyoruz.

Bunun yanı sıra en iyi bildiğimiz işler olan elektrik-elektronik üzerine toptan, perakende satışımız ve çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işlerimiz artarak devam etmektedir.

NASIL?

İstekleriniz doğrultusunda uzman kadromuz sizinle birlikte ihtiyacınızı değerlendirilip en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Keşif; İhtiyaç duyulan sistemlerin projelendirilmesi için yerinde tespiti yapılır.

Uygulama ; Onayı alınan sistem paketi 4-5 iş günü içerisinde hazır hale getirilir.

Hızlı Teklif ; İstenilen sistem için bütçenize uygun teklif hazırlanarak onayınıza sunulur.

Planlama; Onayı alınan sistem projelendirilerek malzemelerin tedariği, kurulumu yapılarak sorunsuz proje gerçekleştirilir.

 

Vizyonumuz: Günümüz teknolojisi ve bilgisi ile tarihimizdeki alçak gönüllüğümüzü ve saygınlığımızı da koruyarak, enerji, inşaat ve otomasyon alanlarında, müşteri memnuniyeti odaklı anahtar teslimi çözümler üretmek.

Misyonumuz: En son teknoloji gelişimini ve ihtiyaçlarını takip ederek sektörümüzdeki önder konumumuzu korumak. Sektörümüze, çağımızın şartlarında en iyi hizmeti ve müşteri memnuniyeti çözümler sunmak.

 

 

MARKALARIMIZ