HAKKIMIZDA

2017 yılından itibaren, alanında uzman mühendislerden oluşan, elektrik-elektronik ve çelik konstrüksiyon alanında profesyonel hizmet veren firmamız, ülkemizin yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmesi ile güneş enerji sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

“Temiz Bir Türkiye İçin Güneş Enerjisi” vizyonu ile çıktığımız bu yolda şirketimizin ismi ile örtüşen “ İşimiz Enerjimiz “ sloganımızı güncelleyerek, sektöre kattığımız yeniliklerle müşterilerimize hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Yerli üretim Solar Güneş Panelleri ile, kendi kullanımınız doğrultusunda elektriğinizi üretebileceğiniz, fazla üretiminizi on-grid sistemlerimiz ile elektrik idarelerine satabileceğiniz, yüksek verimli paneller ile elektrik hattının olmadığı yerleşim yerlerindeki konut ve işyerlerinize daha uygun maliyetli elektrik ihtiyacınızı karşılayabilecek sistemler oluşturuyoruz.

Tamamen ya da şebeke destekli solar aydınlatma sistemlerimiz ile park, bahçe, konut, işyeri sahalarını aydınlatıyoruz.

Bunun yanı sıra en iyi bildiğimiz işler olan elektrik-elektronik üzerine toptan, perakende satışımız ve çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işlerimiz artarak devam etmektedir.

NASIL?

İstekleriniz doğrultusunda uzman kadromuz sizinle birlikte ihtiyacınızı değerlendirilip en iyi sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Keşif; İhtiyaç duyulan sistemlerin projelendirilmesi için yerinde tespiti yapılır.

Uygulama ; Onayı alınan sistem paketi 4-5 iş günü içerisinde hazır hale getirilir.

Hızlı Teklif ; İstenilen sistem için bütçenize uygun teklif hazırlanarak onayınıza sunulur.

Planlama; Onayı alınan sistem projelendirilerek malzemelerin tedariği, kurulumu yapılarak sorunsuz proje gerçekleştirilir.

 

VİZYONUMUZ

İnfinite Enerji olarak Türkiye yenilenebilir enerji pazarında takım ruhu ile hareket eden, gelişim ve yeniliklerin öncüsü olarak, elektrik ve çelik konstrüksiyon sektöründe yakaladığımız ritmi güneş enerjisi sektöründe de yakalayarak, uluslararası standartlarda tanınan öncü bir firma ve marka olmak.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin enerji ihtiyaçlarını karşılayacak ve her bir müşterimiz için özel ve kendi yapılarına has en uygun maliyetli, azami tasarruf sağlayacak ve optimum alternatif enerji çözümleri içeren önerilerin üretilmesi, projeler geliştirilmesi

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz hizmetleri sürekli gelişim düşüncesi ile her geçen gün geliştirilmesi

Çelik konstrüksiyon ve güneş enerjisi sistemlerinin geliştirilmesi ve ülkemizde yerlilik oranını arttırmak için buna yönelik arge çalışmalarına öncelik verilmesi

Paylaşımcı bir düşünce ile sahip olduğumuz bilgi birikim ve deneyimleri basılı yayın eğitim, seminer, sempozyum, konferans vb. platformlarda paylaşarak yenilenebilir enerji kullanımı bilincini ülke geneline yerleşmesi

 

MARKALARIMIZ